Ogłoszenie

Bardzo proszę o pisanie nawet jeśli się jest żeby zobaczyć czy jest coś nowego. To i tak piszcie. OK?!

#1 Dzisiaj

 Aghart

Użytkownik

Skąd: Agharta, Centrum Ziemi
Zarejestrowany:
Posty: 64
Punktów :   

Siemanko!

Siemanko ludziska!  Co o mnie mogę powiedzieć? Jestem najstarszym z was wszystkich i żyję pod ziemią więc raczej będziecie mogli mnie znaleźć albo w domu albo w jaskini! Moje tunele są z materiału szklano podobnego... Nie, nie zdradzę wam jak dostać się do mojego domu! A tak mogę się łatwo dostać do każdego waszego domu a moje tunele tworzą labirynt więc lepiej nie wchodźcie bo się zgubicie.


Kopać i kopać, Praca i praca... to moje życie...
Nie, nie jestem pracoholikiem...

Offline

 

#2 Dzisiaj

 USA

Administrator

37991370
Skąd: Waszyngton,USA
Zarejestrowany:
Posty: 1340
Punktów :   10 

Re: Siemanko!

Pod moim domem też masz tunel?! Jak możesz słyszałeś o czymś takim jak prawa własności!!<oburzony> A jak to jest mieszkać pod ziemią?


HAHAHA!!! I'M A HERO!!!!
HA!HA!HA!
--------------
Jak piszecie na moje GG to proszę przedstawić się po nazwie postaci która piszecie.

Offline

 

#3 Dzisiaj

 Aghart

Użytkownik

Skąd: Agharta, Centrum Ziemi
Zarejestrowany:
Posty: 64
Punktów :   

Re: Siemanko!

A co to jest prawo własności? Ziemia należy do wszystkich. W końcu mieszkasz nade mną nie? A dokładniej to mój tunel się znajdują się w górach.


Kopać i kopać, Praca i praca... to moje życie...
Nie, nie jestem pracoholikiem...

Offline

 

#4 Dzisiaj

 Rumunia

Użytkownik

Skąd: Rumunia, Bukareszt
Zarejestrowany:
Posty: 180
Punktów :   

Re: Siemanko!

O, witam! Czyli mieszkasz pod ziemią, tak? Fajnie!

(// Swoją drogą dobrze by było gdybyś umieścił(a) jakieś info na ten temat. Nie każdy o tym słyszał... <po przekopaniu encyklopedii i pytaniu wujka google>)

Ostatnio edytowany przez Rumunia (Dzisiaj )

Offline

 

#5 Dzisiaj

 Peru

Użytkownik

Skąd: Lima, Peru
Zarejestrowany:
Posty: 341
Punktów :   

Re: Siemanko!

Siemka. I pozdrowionka od mojego brata Brazylii, który nażarł się czegoś i się pochorował.


Świnki, świnki, świnki i jeszcze raz świnki morskie! ^.^

Offline

 

#6 Dzisiaj

 Aghart

Użytkownik

Skąd: Agharta, Centrum Ziemi
Zarejestrowany:
Posty: 64
Punktów :   

Re: Siemanko!

Rumunia napisał:

O, witam! Czyli mieszkasz pod ziemią, tak? Fajnie!

(// Swoją drogą dobrze by było gdybyś umieścił(a) jakieś info na ten temat. Nie każdy o tym słyszał... <po przekopaniu encyklopedii i pytaniu wujka google>)

>>> No cóż to znalazłam w pewnej gazecie pt"Enigma" i tam jest dość sporo informacji o tym...  ale będę cytować fragment z gazety:
:*Według książki pt. Zaginiony świat Agharti brytyjskiego pisarza Aleca Maclellana podobno istnieje światowy system korytarzy  łączący ze sobą podziemne miasta.
*Wspominany system podziemi, najczęściej określany jako Agharta, do dziś ma być zamieszkiwany przez prastarą cywilizację.
*Bramy do tego świata zlokalizowane są rzekomo w wielu miejscach na świecie, Miałyby się znajdować między innymi pod brazylijskimi górami Roncador, południowoamerykańskimi Andami, Północna Anglia, Mongolia, Afganistanem, Syberią, tybetańskim miastem Lhasa, Piramidą Cheopsa w Egipcie,włoskim szczytem Mont Epomeo, czeską górą Blanik, a także pod polską Babią Górą." więcej nie chce mi się pisać. W końcu czy tobie by się chciało przepisywać 3 str. gazety?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Agartha  <<-- Wikipedia
http://2.bp.blogspot.com/-1ND8oNd8Mes/T … gharta.jpg  <<-- Możliwe położenie tego miejsca
Jak chcecie więcej informacji to nie wiem gdzie ich szukać.<<<


Kopać i kopać, Praca i praca... to moje życie...
Nie, nie jestem pracoholikiem...

Offline

 

#7 Dzisiaj

Hiszpania

Użytkownik

Zarejestrowany:
Posty: 92
Punktów :   

Re: Siemanko!

<niesie skrynie pomidorów>Witaj ! Prezencik !


Fusososososososo~!

Offline

 

#8 Dzisiaj

 Aghart

Użytkownik

Skąd: Agharta, Centrum Ziemi
Zarejestrowany:
Posty: 64
Punktów :   

Re: Siemanko!

Ee...<bierze skrzynie pomidorów> Dziękuje?<nie wie co z nią zrobić>


Kopać i kopać, Praca i praca... to moje życie...
Nie, nie jestem pracoholikiem...

Offline

 

#9 Dzisiaj

 Rumunia

Użytkownik

Skąd: Rumunia, Bukareszt
Zarejestrowany:
Posty: 180
Punktów :   

Re: Siemanko!

Aghart napisał:

Rumunia napisał:

O, witam! Czyli mieszkasz pod ziemią, tak? Fajnie!

(// Swoją drogą dobrze by było gdybyś umieścił(a) jakieś info na ten temat. Nie każdy o tym słyszał... <po przekopaniu encyklopedii i pytaniu wujka google>)

>>> No cóż to znalazłam w pewnej gazecie pt"Enigma" i tam jest dość sporo informacji o tym...  ale będę cytować fragment z gazety:
:*Według książki pt. Zaginiony świat Agharti brytyjskiego pisarza Aleca Maclellana podobno istnieje światowy system korytarzy  łączący ze sobą podziemne miasta.
*Wspominany system podziemi, najczęściej określany jako Agharta, do dziś ma być zamieszkiwany przez prastarą cywilizację.
*Bramy do tego świata zlokalizowane są rzekomo w wielu miejscach na świecie, Miałyby się znajdować między innymi pod brazylijskimi górami Roncador, południowoamerykańskimi Andami, Północna Anglia, Mongolia, Afganistanem, Syberią, tybetańskim miastem Lhasa, Piramidą Cheopsa w Egipcie,włoskim szczytem Mont Epomeo, czeską górą Blanik, a także pod polską Babią Górą." więcej nie chce mi się pisać. W końcu czy tobie by się chciało przepisywać 3 str. gazety?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Agartha  <<-- Wikipedia
http://2.bp.blogspot.com/-1ND8oNd8Mes/T … gharta.jpg  <<-- Możliwe położenie tego miejsca
Jak chcecie więcej informacji to nie wiem gdzie ich szukać.<<<

(//Kujem ^^ Teraz narysuję sobie OC XD)

Alo, Hizspanio! ^^

Offline

 

#10 Dzisiaj

Hiszpania

Użytkownik

Zarejestrowany:
Posty: 92
Punktów :   

Re: Siemanko!

Alo~!


Fusososososososo~!

Offline

 

#11 Dzisiaj

 Aghart

Użytkownik

Skąd: Agharta, Centrum Ziemi
Zarejestrowany:
Posty: 64
Punktów :   

Re: Siemanko!

Alo... A więc nazywasz się Hiszpania tak? A ty wampirku? Też mieszkasz pod ziemią? Bo nie spotkałem cię jeszcze.


Kopać i kopać, Praca i praca... to moje życie...
Nie, nie jestem pracoholikiem...

Offline

 

#12 Dzisiaj

 Rumunia

Użytkownik

Skąd: Rumunia, Bukareszt
Zarejestrowany:
Posty: 180
Punktów :   

Re: Siemanko!

Nie pod ziemią. Jestem Rumunia.

Offline

 

#13 Dzisiaj

 Aghart

Użytkownik

Skąd: Agharta, Centrum Ziemi
Zarejestrowany:
Posty: 64
Punktów :   

Re: Siemanko!

Ach tak. A ty panienko? O ile się nie mylę to Peru!


Kopać i kopać, Praca i praca... to moje życie...
Nie, nie jestem pracoholikiem...

Offline

 

#14 Dzisiaj

 Aghart

Użytkownik

Skąd: Agharta, Centrum Ziemi
Zarejestrowany:
Posty: 64
Punktów :   

Re: Siemanko!

Jak możecie żyć z takim słońcem walącym w gały co? Lepiej jest tam na dole... No tylko że pożywienia czasami braknie.


Kopać i kopać, Praca i praca... to moje życie...
Nie, nie jestem pracoholikiem...

Offline

 

#15 Dzisiaj

Hiszpania

Użytkownik

Zarejestrowany:
Posty: 92
Punktów :   

Re: Siemanko!

Pożywienia ?!<5 ciężarówek z pomidorami> STARCZY~?


Fusososososososo~!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zak-opole-1b.pun.pl www.ligaf1mania08.pun.pl www.42gdh.pun.pl www.poekomny.pun.pl www.energetkapkmech.pun.pl